Wydział Lekarski

Ogłoszenie Powiatu Strzyżowskiego o naborze wniosków o przyznanie stypendium studentom kształcącym się na kierunku lekarskim

28.08.2024
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Powiat Strzyżowski ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium studentom kształcącym się na kierunku lekarskim. Podstawowym warunkiem przyznania stypendium jest bycie studentem w roku akademickim 2024/2025 na co najmniej IV roku studiów oraz zobowiązanie się stypendysty do odbycia stażu podyplomowego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie, a także podjęcie pracy w ZOZ Strzyżów przez określony w warunkach naboru okres (uzależniony od okresu pobierania stypendium). Wysokość stypendium to 3.000zł miesięcznie (przez 9 miesięcy w danym roku studiów), termin składania wniosków upływa 30 września 2024r.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie powiatu pod adresem: www.strzyzowski.pl (BIP - zakładka "Stypendia") oraz w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Strzyżowie pod numerem tel. 17 2765 000 w. 38.

Wydział Lekarski

Uniwersytetu Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie